Nexans Power Accessories GmbH
    Nexans Power Accessories Czech Republic, spol. s r.o. Nexans
e-Service
  Nyní se prosím zaregistrujte
 
Nexans Power Accessories Czech Republic   >   Společnost   >   Historie

Historie

Společnost GPH, spol. s r.o. působí na českém trhu už od r. 1993, kdy z pouze obchodní firmy - výhradního zastoupení mateřské firmy GPH GmbH z Hofu (SRN) - jsme se velmi rychle (již v r. 1994) přetvořili na výrobně-obchodní firmu.

Dnes GPH disponuje výrobní plochou přes 4000 m2, kde je zaměstnáno 90 stálých zaměstnanců.

Od roku 2001 jsme certifikování dle ČSN EN ISO 9001 a od roku 2015 i dle ČSN EN ISO 14001.

Díky velké výrobní variabilnosti dnes nabízíme nejen standardní výrobky z katalogu nebo jejich modifikace, ale zejména spolu se zákazníky vytváříme produkty zcela nové, určené pro konkrétní aplikace a to většinou v maloseriovém, ale i velkoseriovém provedení.

V současnosti je hlavní podnikatelskou náplní GPH výroba a prodej kabelových armatur - spojovacích a ukončovacích systémů pro vodiče a kabely v rozsahu 6 - 1.000 mm2 pro oblast nn a vn. Zároveň je nedílnou součástí našich aktivit výroba a prodej kabelových souborů nn i vn, dalšího kabelového příslušenství, elektroinstalačního materiálu a pomůcek pro práci v elektrotechnice, prodej/servis mechanického a hydraulického nářadí pro elektrotechniku a nástrojů i pomůcek pro práci pod napětím do 1 kV.

Po více než pětadvacetiletém vývoji na domácím a zahraničním trhu dokážeme nabídnout bezmála 9 000 položek. Přesto neustále pracujeme na rozšiřování našeho sortimentu s cílem nabídnout zákazníkům buď zcela nové produkty nebo výrobky i původní, ale s vyššími parametry a užitnou hodnotou. Kupříkladu naším současným záměrem je úplná náhrada spojovacích a ukončovacích prvků, založených na lisovací technologii, prvky, které využívají moderní technologie mechanického šroubového spojení.

Strategickým cílem společnosti GPH ve třetím tisíciletí je prostřednictvím vysoké kvality produkce, příznivé cenové politiky a kvalitního zákaznického servisu dosáhnout dominantního postavení na tuzemském trhu a podstatně zvýšit podíl exportních aktivit na evropských a mimoevropských trzích.

Přesvědčte se i Vy o vysoké kvalitě našich výrobků a přijeďte nás navštívit do našeho výrobního závodu v Kynšperku nad Ohří.

Společnost Nexans  
 

Nexans Power Accessories Czech Republic, spol. s r.o.
Okružní 836
357 51 Kynšperk nad Ohří
Česká republika
tel.: +420 352 683 514
       +420 352 370 521
fax: + 420 352 683 921
GSM: +420 603 170 959
DIC: CZ48362981
 
Nexans Deutschland GmbH
Nexans S.A.

Nexans Power distribution Cables & Accessories Business Unit

Nexans Power Accessories Germany GmbH
  Nexans Power Accessories Czech Republic, spol. s r.o.
  Nexans Power Accessories Poland sp. z.o.o.
  GPH Vilnius
  Makris - GPH Ltd.
Nexans Network Solutions - Div. Euromold
Nexans Power Accessories France
Nexans Power Accessories Italy
Nexans Australmold

Zákaznické služby

 
Katalogy
Kontakty
iSystem
Ostatní

Sledujte nás  
 
© 2013 Nexans Power Accessories Germany GmbH Impresum Kontakty Mapa webu